Önemli...Özkan abi

uye1258

Üye
Tepki
0
Merhaba Ömer abi Ben LFS oynuyorum benim bir sitem var (Blog)
çok kişi takip ediyor bi gözat reklamını yapmamı istersen Bana özelden msj at

orada Görüntülenme Sayısı yazıyor.. Ona dikkat..!

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
Reklam teklifin için teşekkürler fakat LFS için convert'lerin çok güzel, forumda LFS convert üzerine eğitim videoları yayınlasan çok güzel olur aslında.

uye1258

Üye
Tepki
0
Teşekkürler abi Şuan biraz eksigim var Onları İyice öğrenince Videoya başlayacağım.
sorunlardan birisi LFS de Poligon sınırı çok düşük seviyede o çok canımı sıkıyor ayrıca kaplama yapmak GTA kadar kolay değil.

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
Evet biliyorum, bende LFS ye şahin yaptım fakat kaplamaları halledememiştim, araç öylece duruyor. Birkaç videolu ders yaparda paylaşırsan çok iyi olur :)

uye1258

Üye
Tepki
0
ilerde yapacağım inşallah şu eksikleri tamamlayıp =) bana at bi çizi bn biraz uğraşayım

.:DaLi:.

Üye
Tepki
0
convert için 2 program lazım 1. zmodeler 1.0.7 b. 2. si zmodeler .1.0.7 b. 1. programda arabayı cızersın 2. programda arıcı open deyıp acıyosun sonra open yaptıgın yerden export yapacaksın ama orda ne dosyası olarak soruyo sana mesela lfs ıcın lfs raw .mtr yada gta san.dff dıye .......... ömer abi bn sızın yaptıgınız zmodler dersınde tasarıma devam vıdeosunda arabanın sade önünü sizinle cizebiliyorum panjurları yada arbanın geri kalanlarını yapamıyorum arabayı tamamen cızıp koyarmısınız vıdeosunu ?

Tepki
0
tamamen modellemeyi kimse çekip koymaz dali hem boyut olarak hemde zaman olarak ugraşmazlar önü çiz sonra left yada right ten devam ettir işte büke büke götür üst görünümden

manyaqq__

Üye
Tepki
0
Ya ben 2 tane dosya indirdim. içinde ders anlatımı falanda var ama ben LFS 'ye araba yapmak istiyordum içindeki ders anlatımında adam XR'ye yapıyor ben XF'ye yapmak istiyorum. Dali arkadaşım bana yardımcı olur musun ?

.:DaLi:.

Üye
Tepki
0
tabi olurum sanırım TePeLi nin derslerınden bahsedıyosun sen sımdı bır tane xf cızımı ındır netten ama vob dosyası degıl zmodellerde actıgımız dosyadan olcak
cızdıgın arabayı ac ve sonra open de ındırdıgın xf dosyasını sec ac sımdı hem senın hemde netten ındırdıgın arac olacak cızdıgın arabayı rote secenegınden enını ayarlıcan ((left ekranından)) sonra ((front ekranından)) da genıslet sonra kendı cızdıgın arabanın her seyını kapa ındırdıgın xf aracını sil export et ve kayıtt yap sonra zmod1.0.7 yı ac ımport de cızdıgın aracı sec ımport et sonra hıc bıse yapmadan tekrar export et ve dosya bıcımını ((((LFS RAW .mtr olacak)))) sonra ve gerısını bılıyosundur heralde kolay gelsın eger yapamassan facem :

Hakan ContraE' Alıntı:
tamamen modellemeyi kimse çekip koymaz dali hem boyut olarak hemde zaman olarak ugraşmazlar önü çiz sonra left yada right ten devam ettir işte büke büke götür üst görünümden
tm peki sağolun ::utangaç:

Tepki
0
dali bi şey dicem zmodeller 1.0.7 le çizmek daha kolaymış " 2.2.4 " e göre

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar