Kategoriler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Psycho

Üye
Tepki
0
Merhabalar. Öncelikle bu konuyu Mc_cEzA'nın dikkate almasını istiyorum. :) "San Andreas ve Öncesi" bölümünü San Andreas, Vice City, III vb. bölümlere ayrılmasının forumu daha düzenli hale sokacağına inanıyorum. Hatta San Andreas, Vice City gibi bölümlerin altına da alt kategori olarak araçlar, modlar, skinler vs. açılabilir. Şimdilerde çok tutmayan gta serisinin oyunları (gta 1, gta 2 gibi) altına alt kategori açmak gerekmez.

Mc_cEzA bu konu hakkında ne düşündüğünü merak ediyorum. :) İyi forumlar..

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
Önerin için teşekkürler, bu konuyu zamanında bende çok düşündüm ama Gta IV ve Gta San Andreas harici diğer serilerin artık eskisi gibi ilgi gördüğü söylenemez, o yüzden onlara ayrı kategori oluşturmadım, şimdi açmış olsak kategori ilgi görmeyecek ve boş kalacak, bu yüzden kararsızım.

Psycho

Üye
Tepki
0
Mc_cEzA' Alıntı:
Önerin için teşekkürler, bu konuyu zamanında bende çok düşündüm ama Gta IV ve Gta San Andreas harici diğer serilerin artık eskisi gibi ilgi gördüğü söylenemez, o yüzden onlara ayrı kategori oluşturmadım, şimdi açmış olsak kategori ilgi görmeyecek ve boş kalacak, bu yüzden kararsızım.
Peki şöyle bir şey desem: Sadece Gta IV, EFLC ve San Andreas'ı alt kategorili olarak açsak, diğer serileride sadece bir kategori olarak açsak? İnan ki çok karışık gözüküyor böyle. Karar senin.

Tepki
0
Psycho' Alıntı:
Mc_cEzA' Alıntı:
Peki şöyle bir şey desem: Sadece Gta IV, EFLC ve San Andreas'ı alt kategorili olarak açsak, diğer serileride sadece bir kategori olarak açsak? İnan ki çok karışık gözüküyor böyle. Karar senin.
o daha iyi :=)

Psycho' Alıntı:
Mc_cEzA' Alıntı:
o daha iyi :=)

Celil

Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
Gta Vice City ve Öncesi diye bir bölüm oluşturmayı düşünyüyorum fakat kategoriler boş kalır büyük ihtimal, bu konuda ne diyorsunuz arkadaşlar ?

Celil

Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
Bölüm diyorum sade kategori değil. Yani geniş bir bölüm olsa.

Psycho

Üye
Tepki
0
Mc_cEzA benim demek istediğim şey şu: gta-turkiye.com'daki gibi olsun. Örneğin San Andreas kategorisinin altında alt kategori olarak araçlar, skinler vs. şeyler olsun.
Mc_cEzA' Alıntı:
Gta Vice City ve Öncesi diye bir bölüm oluşturmayı düşünyüyorum fakat kategoriler boş kalır büyük ihtimal, bu konuda ne diyorsunuz arkadaşlar ?
Bu da güzel bir fikir. Boş kalmasını dert etme. Önemli olan kategoriyi açman, zamanla dolar.

Celil

Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
Peki, mademki üyelerimiz istiyor yapacak tek şey var oda bölümü açmak :) Hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar