Kamber ayarı (yardım)

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
Kamber yapımı biraz zor ve karışık bir işlem, önce dummy ayarlanması felan var, daha sonra handling yazılması var.

zmodel

Üye
Tepki
0
handling editör war onu indir ama kullanamzsın :D cok zor kullanılyıor ordan kambeer yapabilirsin ama zmodelerde basık yapıp handling editörde kamber yapıp bastırırsan arabayı olmaz yamuk cıkar cok zor bi iş.

Gameci

Üye
Tepki
0
Vallahi ben şöyle bir kamyon varya gtasa da koccaman, araçları ezdinmi patlatan onun handlingini aldım e30 a yaptım araba iyice bastı tekerler az dışarı yamuldu gerçektekigibi oldu :eek:

PsychoR

Üye
Tepki
0
Web
soundcloud.com
1 haftada öğrendim camber ayarını :) gorfb1 adlı arkadaşımız camber yapımını video ile anlatmş

Buraya Bakmanı Tavsiye Ederim

Buraya Bakmanı Tavsiye Ederim

Maestro.

Üye
Tepki
0
Geçen sene sormuş.Adam sitedeki adını unutmuştur.

mert.

Üye
Tepki
0
Hort olmuşta, kamber arayını bir haftada öğrendiysen zmodeleri bırak dostum. Benim öğrenmem on beş dakika sürmüştü, üstelik öğreten yoktu. Bir şahinden parça alırken farkettiğim bir olaydı zaten, dummylerin yerlerinin değişik olması ve tekerleğin aşağıda olması dikkatimi çekmişti ki onbeş dakikamı aldı ya. Neyse, konu cidden fena hort olmuş. -.-

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
Popsicle' Alıntı:
Hort olmuşta, kamber arayını bir haftada öğrendiysen zmodeleri bırak dostum. Benim öğrenmem on beş dakika sürmüştü, üstelik öğreten yoktu. Bir şahinden parça alırken farkettiğim bir olaydı zaten, dummylerin yerlerinin değişik olması ve tekerleğin aşağıda olması dikkatimi çekmişti ki onbeş dakikamı aldı ya. Neyse, konu cidden fena hort olmuş. -.-
Türkiyede ilk kamber yapan Kubilay veya Emirhandı sanırsam. İkincisi de ben idim :) Sonrakiler bizim araçlardan yaptılar.

PsychoR

Üye
Tepki
0
Web
soundcloud.com
Popsicle' Alıntı:
:D Bende Böyleyim Arkadaşım :) Daha Zmodelere Ozaman Başlayalı 2 Hafta Olduydu Dersleri İndirdim Öle Öğrendim Daha Tam Çizmeyi Bilmiyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar