Kalabalık Şehir

Tepki
0
Web
hotmail.com
Buyrun arkdaşlar kalabalık şehir için ;

Arkadaşlar bu mod sayesinde arabalar yayalar çoğalıyor baya
times meydanı felan baya gerçekçi oluyor kalabalıklaşıyor şehri bol trafikli ve yayalı oynamak isteyen varsa oynasın.
NOT: Yalnız sistemi iyi olan modu kursun çünkü yayave araç çoaldıı için fps düşüşü yapar ama fazla değil. :) Oyunu gerçek hayattaki gibi oynarsanız kurallara uyarak çok zevkli oluyor ayrıca oyuna çok gerçekçilik katıyor diğer türlü times meydanı her yer tenha böyle çok süper oluyor. Teşekkür edin yeter.
Modu indirenler muakkak yorum yazsın 2.45MB

[video=youtube]
Kurulum:
Rarlı dosyanın içinde readme de okuyun sadece dosyaları oyundaki dosya ile değiştiriosunuz, dosyanın yedeğini alınız.

ALINTIDIR.

transmissi

Üye
Tepki
0
ben indiriyorum gta bende kasıyor bütün grafikelr en düşükken kasmıyor 1.0.2.0 patchında oynuyorum bu modu çok istiyorum inşallah olur. olursa tekrar yorum yazacağım. teşekkürler

denedim oldu çok kalabalık istanbul gibi dur kalk oluyo trafikte çok güzel ayrıda fps kasması olmuyo. aynı şeilde oynuyorum. çok güzel bir mod ellerinie sağlık. çok teşekkürler

Ä°zmirL!

Üye
Tepki
0
Ellerine sağlık.

alifuat-42

Üye
Tepki
0
bende yapcam bu yamayı oyun inmesine çok az kaldı hel bir insin

berkes

Üye
Tepki
0
Ali-Fuat Bence Sen Yapma Sistemin Pek İyi Değil Oyundaki Pixel Çoğalınca Kasma Yapabilir

alifuat-42

Üye
Tepki
0
sistemimi nereden biliyon forumdan mı? yeni konu koumştumm

berkes

Üye
Tepki
0
Evet Konudan Görmüştüm Yoksa Sistemini Bilmeden Yorum Nasıl Yapayım Kahin Miyim Ben :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar