iRod Masaüstü Eğlencesi

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Katılım
29 Ara 2010
Mesajlar
4,073
Tepki
30
Puan
48
Konum
İstanbul
Arkadaşlar bu programı nette buldum ve sizinle paylaşmak istedim umarım beyenirsiniz upload Eren Tipo'ya aittir, aşağıdaki açıklamalarda bazı yerlerden söylenmemiş araçta bi alarm var bide motoru çalıştırıp kapatabiliyoruz,farları yakıp söndüreniliyoruz ve benim en çok sevdiğim özellik aracın benzini bitiyor ve onuda doldurabiliyoruz gerçekten güzel bi program hepinize tavsiye ediyorum ve arkadaşlar bu programı 3d max kullanırken veya zmodeller kullanırken kullanabilirsiniz hiç kasmada yapmaz

iRod tam olarak oyun olmasada küçük bir gadget ve sayesinde, işinizden gücünüzden kalmadan (mesela Word'de yazmaya devam ederken), uzaktan kumandalı bir otomobilin kornasına basabilior, farlarını yakıp söndürebiliyor, daha da güzeli iki teker üzerine kaldırıp akrobatik hareketler sergileyebiliyorsunuz.

Eğer masaüstünüzde sanal bir uzaktan kumandalı otomobil kullamak istiyorsanız bu eğlenceli yazılım tam size göre. Küçümsenmemesi gereken bir oyun olan iRod kullanımı zor. iRod gerçekten alışılması emek isteyen türden kontrollere sahip bir oyun.


28041large1.jpg


Tuş Kontrolleri:

Yön Tuşları ile yön verin.
"Y" ile sürüşe başlayın.
"L" ile farları yakın.
"Boşluk" tuşu el freni.
"CTRL" tuşu ile arabanızı zıplatın.
"ALT" tuşu ile de arabanızı şaha kaldırın.
"H" tuşu korna.
"1" e basarak keşife çıkın.
"2" tuşuna basarsanız araba fare imlecinizi takip eder.
"3" e basarsanız otomatik pilotta kendi başına dolaşır.
"4" e bastığınız zaman da yön tuşları ile kontrolü siz sağlarsınız.

 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst