Handling Ayarı Sorun _?_

hamzaboz

Üye
Tepki
0
Sonradan modlamış plduğum arabaya handling ayarlarını yapıyorum
(editör v2.3) ile ama bir sorun var araba gaz verirken yok denilecek kadar az dönüyor ayar yapmadan önce böyle değildi bu hangi ayarla ilgili veya nasıl yaparım yardım edermisiniz ?
:S:huh:

Tepki
0
Web
hotmail.com
allahım ya Türkçe konuş diyorum sana eğer bir daha türkçe konuşmassan banlanıcaksın!

Sen eğer böyle başka bir dille yardım istersen kimse sana yardım etmez!

hamzaboz

Üye
Tepki
0
kardeşim program adı dışında bu konuda hiç bir şekilde ing. konusmadım hani nerde ing. kelimee gösterirmisin ...:mad:

Tepki
0
Web
hotmail.com
Türkçe konuşmayınca sadece ingilizcemi konuşmuş oluyorsun adam gibi konuş!
ben sana ingilizce konuşuyorsun mu dedim? allahım ya" urasıorum olmuor" bu neyce söylermisin? bilip bilmeden artistlik yapma!

hamzaboz

Üye
Tepki
0
harf eksikliği sorun mu oluyor şimdi hem benim kimseye artislik yaptığımda yok eğer şimdi yanlışım olduysa kusura bakma oldumu kardeş ben yardım istiyorum sadece...

Tepki
0
Web
hotmail.com
Kardeş harf eksikliği olunca türkçe olmuyor yani "oluor" değilde "oluyor" yaz o tip şeylere dikkat et biz burda ( her yerde olması gereken şey ) türkçeye çok önem veririz.
Biraz sert çıktım çünkü emre-54 diye biri varda onla ilgili bir rütbe olayı var biliyorsundur belki "hayırlı olsun emre54" konusundaki son 6-7 mesajı okusan anlarsın olayı neyse işte o olay yüzünden sinirliyim sana kızdım gerçekten kusura bakma :(

hamzaboz

Üye
Tepki
0
Önemli değil sizde kusuruma bakmayın konu hakkında yardım edebilirmisiniz arkadaşlar ?

Tepki
0
hamzaboz' Alıntı:
harf eksikliği sorun mu oluyor şimdi hem benim kimseye artislik yaptığımda yok eğer şimdi yanlışım olduysa kusura bakma oldumu kardeş ben yardım istiyorum sadece...
Suan Sinirden Yerimde Zor Duruyorum Gerisini Sen Düşün Artık

hamzaboz

Üye
Tepki
0
Özür diledim uzatmayın artık dediğim gibi sadece yardım istiyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar