GTA Vice City Tam Çözüm[Senaryo Görevleri]

Mc_Queen

Üye
Tepki
0
GTA Vice City Oyununa başlar başlamaz Sony Forelli ve adamlarının konuşma videosu geliyor. Video Bitince havalanından Ken Rosenburg adlı avukat sizi alıyor ve 2 adamla limana gidiyorsunuz. Karşıdan alışveriş için bir helikopter limana iniyor ve sizde yanınızda adamlarla iniyorsunuz. Ken Rosenburg arabada kalıyor. Alışveriş bitince siyah maskeli ve giyinimli adamlar orayı basıyor herkesi öldürüyor helikopter kaçıyor sizin yanınızdaki adamlar ölüyor siz arabaya atlayınca Ken Rosenburg gaza basıyor. Onun bürosuna geliyorsunuz konuşma bitince avukat arabadan iniyor ve bürosuna gidiyor. Siz hemen bir araba bulun ve haritada gösterilen pembe yere gidin. Burası sizin oteliniz boş zamanlarınızda oyununuzu kaydedebilirsiniz. Pembe dairenin içine girince video geliyor. Videoda Sony Forelli size sertçe bir çıkışıyor parasını kaybettiğiniz için adamımız ona parasına bulma sözü veriyor ve video bitiyor. Görevlere Geçelim.

THE PARTY
Sabah olunca Haritada gösterilen "L" harfine gidin ve avukatla konuşmanız bitince haritada pembe nokta ile çıkan kıyafet mağazasına gidin. Üstünüzü bir güzel giyinin(Üstte takım elbise ayağınızda çorap yok kro gibi :D )Karşıdaki adamın motorunu çalın ve Albay Cortezin teknesine gidin. Araya video giricek albayla tanıştıktan sonra kızı ile tanışacaksınız. Albayın kızı size teknedeki önemli kişileri tanıtacak. Tekneden çıkınca oradaki motoro atlayın ve albayın kızını Pole Position kulübüne götürün.
BACK ALLEY BRAWL
Ken Rosenburga gittiğinizde size Malibu kulübünde Kent Paul adında bir tanıdığı olduğunu söyleyecek. Hemen araba gasp edip haritada gösterilen kulübe doğru gidin. İçeri girdiğinizde Kent Paul size birisini öldürmenizi isteyecek. Haritada gösterilen yere gidince aşçı kıyafetli şişko bir adam size artistlik yapıcak öldürün hemen. Telefonunu alın ve Lance gelicek size arkadaşlık önericek adamımız yanlız çalışmayı sevdiğini söyliyecek ve arkadan 3 tane daha şişko adam gelicek Lance size silah vericek isterseniz 3 adamı öldürün yada hemen Lance'yi takip edin arabaya bindiğinizde Lance size şehir hakkında bir kaç tüyo vericek silahçıya gitmenizi söylicek. Sizce silahçıya gidin paranız varsa silah alın yoksa doğru otele geri dönün. Lance sizden orada ayrılacak.
JURY FURY
Ken Rosenburg'a geri döndüğünüzde sizden jüri üyelerini korkutmanızı isteyecek. Ama sakın öldürmeyin. Bürodan çıkınca bir araba yoldaki işçiye çarpıcak işçiden düşen çekici alın ve hemen arabaya atlayıp en yakındaki jüri üyesine gidin oraya varınca adam bir kadınla konuşuyor olacak adama bir kere çekiçle vurun adam arabasına binip kaçmaya çalışıcak yola çıkar çıkmak bir kamyon adama çarpıcak adamın yolu kesildi. Eğer çekiciniz yoksa kamyondan düşenide alabilirsiniz. Adamın arabasını özenle parçalayın heryerine sağlam vurun adam arabadan çıkıp kaçıcak. Sıra geldi diğerine malibu kulübünü çekince ileride bir yerde bir araba var ama oratalarda adam yok başlayın arabayı parçalamaya iyice parçalayınca adam bir binadan çıkıcak ve kaçıcak.

Arkadaşlar Tam Çözüm ve Yazılar tamamen Bana aittir. Hiç bir yerden alıntı yapmadım. Oyunda görevleri yaptıkça Buraya yazıcam ve mümkün olduğunca detaylı anlatmaya çalışıcağım. Bu tam Çözüm Mc_cEzA modifiye Galerisi Üyesi Mc_Queen'e aittir. Eğer bir sitede paylaşıcaksınız hiç bir değişiklik yapmadan bu satırıda kopyalarak paylaşabilirsiniz.

Gameci

Üye
Tepki
0
sanki gta vice city oynayan var şimdi vc i kimse oynamıyorki kardeşim ama yinede sağol :)

Gameci

Üye
Tepki
0
Yav tabiki emeğe saygı ama artık oynayan çok az artık bundan sonra gta vc için yapılan şeyler artık boş:|

Ama yinede hefesini kırmak istemem tabi :)

07m3g4tr0n

Üye
Tepki
0
tam çözüm mü :S tam çözüm dediğin bütün görevlerin çözümü olur bence konunu silmeyi dene

Gameci

Üye
Tepki
0
yav niye silsinki :/ arkadaş yapmış dursun belki bilmeyen vardır mesela ben okurken zevk aldım dursun yani :)

tamamlayacam demiş ya zaten

Mc_Queen

Üye
Tepki
0
Beyler bir kaç gün yazlıktayım buradan çok zor giriliyor internete tatil bitsin devam edicem.

Spitus

Üye
Tepki
0
Gameci Sen Oynamasan Bile Emeğe Saygı Duyman Gerekir Kardesım .
Bi Coğumuz Hala Oynuyor :)

Ayrıca Paylastıgı Konuda Yararlı Tsk Ederım :)

B

Baranz

bu oyunu 10 defa bitirdim 100defa modladım kendime özgü gta brn city yaptım en sonunda fazla dayanamadım sildim gitti :) güzel bi oyundu zamnın en iyi oyunlarında biri

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar