GTA SA-SÜPER GRAFİK MODLARI :D

Gameci

Üye
Tepki
0
ENB Series Low
1307259056_enbseries.jpg

İNDİR LİNK:

---------------------------------------------------------------------
Lil' Q ENBSeries

1301984818_Screenshot.jpg

İNDİR LİNK:

----------------------------------------------------------------------

SAGFX Reflections mod

1301826881_screeeeengfx.jpg

İNDİR LİNK:

-------------------------------------------------------------------------------

ENBseries only reflections

1301734798_pic3.jpg

İNDİR LİNK:

----------------------------------------------------------------------

ENBseries TR

1274196605_supergtasa.jpg

İNDİR LİNK:

------------------------------------------------------------------------

MERHABA ARKADAŞLAR BU RESİMLER GTA SAN ANDREAS GRAFİK MODLARINA AİTTİR.BU GRAFİK MODLARINI BİZZAT BEN KULLANMAKTAYIM VE ÇOK MEMNUNUM.OYUNA OLAN İLGİNİZ ARTACAK VE OYUNDAK DAHA ÇOK ZEVK ALACAKSINIZ SİZEDE ŞİDDETLE TAVSİYEMDİR.(SİSTEME GÖRE KASMALAR ÜRETEBİLİR)

KURULUM:İNDİRDİĞİNİZ DOSYANIN İÇİNDE BULUNAN HERŞEYİ GTA SAN ANDREASIN KURULU OLDUĞU DİZİNE [C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas] 'A ATIYORUZ.(YEDEK ALMAYI UNUTMAYIN)
:)

Tepki
0
Bu enb series için sistemin biraz iyi olması lazım :) Ben kullanamıyorum sistemim kötü normal GTA SA yı bile kasarak oynuyorum :D abc123 o resmin ne gereği var ? Hem saqol deği sağol.

Gameci

Üye
Tepki
0
Sistem özelliklerini bir söyle sene merak ettim valla bende en son ayarlarda bütün enb serisini kasmadan oynuyorum.abc123 hakikaten o resim ne yaa nie koydun :/

Haa bu arada abc123 bu forumda türkçemizi düzgün kullanalıyoruz.sende türkçemizi düzgün kullan ömer abi gerekeni yapacaktır yoksa.

Haa bu arada abc123 bu forumda türkçemizi düzgün kullanalıyoruz.sende türkçemizi düzgün kullan ömer abi gerekeni yapacaktır yoksa.

berkes

Üye
Tepki
0
Sagopa Kajmer' Alıntı:
Bu enb series için sistemin biraz iyi olması lazım :) Ben kullanamıyorum sistemim kötü normal GTA SA yı bile kasarak oynuyorum :D abc123 o resmin ne gereği var ? Hem saqol deği sağol.
Adam Rich Aga :kalp:

Tepki
0
gameci' Alıntı:
Sistem özelliklerini bir söyle sene merak ettim valla bende en son ayarlarda bütün enb serisini kasmadan oynuyorum.abc123 hakikaten o resim ne yaa nie koydun :/

İntel P4 2.40 Ghz. İşlemci.
1528Mb. Ram.
64Mb. Onboard ekran kartı.
Realtek AC97 Ses kartı.
40 Gb. HDD. :) Kasada şu ofis kasalarından üzerine monitör koyulan cinsden :D Benim işimi görüyor.Bunada şükür.

berkes' Alıntı:
Sagopa Kajmer' Alıntı:
Adam Rich Aga :kalp:
:D :kalp:

Gameci

Üye
Tepki
0
Evet sistemin biraz düşükmüş ama olsun onada şükür:D:) bizlerle konuşmaya yetiyor ya demi:)

Gameci

Üye
Tepki
0
valla bende şanslıymışım bende hiiç biri kasmadı :D

güzel bir site buldum bura gta san andreas la iligili herşeyi veriyor mods,arabalar hepsi süper yani paylaşıyım dedim :)

Tepki
0
gameci' Alıntı:
valla bende şanslıymışım bende hiiç biri kasmadı :D

güzel bir site buldum bura gta san andreas la iligili herşeyi veriyor mods,arabalar hepsi süper yani paylaşıyım dedim :)

Güzel site sağol.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar