GTA SA MAUSE SORUNU

transmissi

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar. başlıkta da belirttiğim gibi oyuna girince menüde fareyi hareket ettirebiliyorum fakat menüdeki seçeneklere tıklayınca girmiyor enter tuşuna basarak giriyorum.oyun içerisinde ise fare hiç hareket etmiyor. sadece klavye çalışıyor. Carl hep karşıya bakıyor döndüremiyorum ateş edemiyorum . lütfen bilen arkadaşlar yardım edebilir mi:huh:

berkes

Üye
Tepki
0
Aynı hata bendede var (başlıkta da belirttiğim gibi oyuna girince menüde fareyi hareket ettirebiliyorum fakat menüdeki seçeneklere tıklayınca girmiyor enter tuşuna basarak giriyorum.) Oyundayken bikere esc'ye bas tekrar oyuna dön düzelmesi gerek bende oyunda donduğunda öyle yapıyorum da her zaman öyle olmuyor.

transmissi

Üye
Tepki
0
çok denedim hatta 1 taneyle kalmadım sorun düzelmiyor başta bir siteden farklı bir yükleyici tarafından yüklenen oyunu da indirdim fakat aynı sorun devam ediyor oyun içinde mause kıpırdamıyor hep karşıya bakıyor biriniz yardım edin lütfen ya

berkes

Üye
Tepki
0
Mouse'N X7 Falansa Driver'Ları Vardır Galiba Onların Bi Onları Dene Olmazsa Pc'Nde Bir Sorun Vardır.

Maestro.

Üye
Tepki
0
Options'dan birşeyler yapıyordun ama...Ne :D

transmissi

Üye
Tepki
0
options tan mause ayarlarında ters fare hassaslık ve garip bir şık daha var hiçbiri işe yaramıyor

berkes' Alıntı:
Mouse'N X7 Falansa Driver'Ları Vardır Galiba Onların Bi Onları Dene Olmazsa Pc'Nde Bir Sorun Vardır.
farem USB girişli X7 olarak neyi kastettiğini anlayamadım ama normal bir fare takıncada okumuyor :(

transmissi

Üye
Tepki
0
etmedim ayarda yapmadım ama kendiliğinden düzeldi ilgilendiğiniz için teşekkürler :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar