Gta SA donma sorunu

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar oyuna girdiğim zaman ilk olarak hemen şifreler yazmak zorundayım.
Örnekler :
ghosttown : şehirde kimse kalmaz
aezakmı : polisler seni kovalamaz

Bunları yazdığımda donmalar azda olsa azalıyor fakat yinede donuyor ve bazen tuning garage girdiğimde jant aldığımda donuyor yardım ederseniz sevinirim.

berkes

Üye
Tepki
0
HaiToo' Alıntı:
Oyun orjinal değil nasıl orjinal olduğunu radyo çalıyor mu çalmıyor mu ? diye bak hele :)
Benim Oyun Korsan Ama Radyo Çalıyo ? :D

Tepki
0
Radyo çalışıyor radyo yüzünden de birazcık donuyor ama radyoyu kapalı yapıyorum mod var ama sağlam. silerim. kaput bagaj açma ile carspawn var silerim bakalım ne olacak.

Tepki
0
Sildim birazcık gitti fakat o zamanda tadı kalmıyor.

gameci' Alıntı:
para ile satın alsam öyle olurmu yine ben bunu Internet üzerinden indirdim.

Gameci

Üye
Tepki
0
Sanmam çünkü ben aldım (1 dvd 3tl) yamalarla modlarla son ayarda süper oynuyorum netten indirdiğin için sorun galibi.

Tepki
0
gameci' Alıntı:
Sanmam çünkü ben aldım (1 dvd 3tl) yamalarla modlarla son ayarda süper oynuyorum netten indirdiğin için sorun galibi.
O zaman yarın alırım olurmu.

mc wc

Üye
Tepki
0
arkadaşlar bunun orjinallikle alaksı yok bunun sebebi oyunu yüklediğiniz gta sa orjinal hali için bilgisayarda 4.?? gb lik alan alıyor ama siz bi iki dosya yüklediğinizde oyunun 4.?? lık alan diyelimki 5.00 oluyor bu da görüntüden bazı dosyaları kaldırıb bunu tekrar 4.?? ayarlıyor örneğin mahalenin boyutu 5.00 gb buda evleri kaldırıp 4.?? oluyor anlata bildiysem ne mutlu bana

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar