GTA SA CamHack

transmissi

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar.Bu mod bize direksiyondan sağdan soldan hatta serbest olarak kamerayla bakmamızı sağlayacak bir mod.

Hiçbir kurulum olmadan masa üstünde yada başka yerden açıp oyuna giriyoruz ve * tuşuna basıyoruz.Mod aktif oluyor.

Oyundan resimlerde görüldüğü gibi istediğiniz açıdan bakabiliyorsunuz.NumPad tarafından + ve - ile yakınlaşıp uzaklaştırabiliyorsunuz , 8 , 2 , 6 , 4 ile yukarı aşağı sağ sol yapabiliyorsunuz , 1 e basınca serbest kamera açılıyor.3 e basınca hız göstergesi ve aracın sağlık göstergesi açılıyor.5 e basıca kamera eski halini alıyor.Görüntüyü değiştirmek için de V tuşunu kullanıyoruz.

6334.bmp

6373.bmp

6408.bmp

Tepki
0
Web
hotmail.com
Anlatım ve resimler sana mı ait? eğer sana ait değilse "Alıntı" olduğunu belirtmelisin.
:) paylaşım için teşekkürler ben bunu paylaşıcaktım link kırıktı paylaşmadım.İnternet aşırı yavaş diye linklere giremedim kırık mı bilmiyorum birisi deneyebilirmi?
:)
Düzenleme; rapid çalışıyor galiba :)

transmissi

Üye
Tepki
0
hepsi bana ait furkan abi linkler resimler anlatım oyun görüntülerinide ben çektim abi birde linkleride bugün upload edip kontrol ettim abi :)

transmissi

Üye
Tepki
0
sana abi demedim zaten enes ve furkan abi dedim :)

arkadaşlar bende böyle bir hata veriyor ne yapmalıyım :( :(

418.png

burda yazan dosyayı indirip system32 ye attım fakat sorun devam ediyor çalıştıra rgt32 dx8vb.dll gibi birşeyler yazın yazıyordu bende yazdım 32 bit 64 bit uyumlu kontrol falan birşeyler yazıyordu . bilen arkadaşlar varsa yardım edebilirler mi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar