Gta IV Türkçe Yama

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
Grand Theft Auto IV Türkçe Yama v1.0

- 02 Aralık 2008 tarihinde PC versiyonu piyasaya sürülen Grand Theft Auto serisinin en son oyunu Grand Theft Auto IV'nin Türkiye'deki en gelişmiş, en hatasız ve denenmiş Türkçe Yamasıdır. Bu yama sayesinde Grand Theft Auto IV %20 Türkçe olacaktır. Bu Türkçe yama görevlerdeki altyazılar hariç, geriye kalan tüm heryer Türkçe olmuştur, yakında %100 verisyonu sizinle birlikte olacaktır.

- Eğer Orjinal İngilizce halini geri yüklemek isterseniz diye "Grand Theft Auto IV - Orjinal Ingilizce Yama.exe" diye dosya hazırladım. Bu sayede oyunu İngilizce haline geri çevirebirsiniz.

- Yamanın yanında GTA IV'ün sevilen müziği "Grand Theft Auto IV 01 Michael Hunter - Soviet Connection (Theme from GTA IV)" Türkçe yamanın yanıda hediye olarak veriyorum %100 versiyonu çıkana kadar bu müziği dinlersiniz. :D :D :D

- Grand Theft Auto IV oyun hileleri yanında verilmiştir ve nasıl kullanılacağı anlatılmıştır,ve daha birçok hediye Türkçe yamanın yanında verilmiştir. Herkese İyi Eğlenceler!!!

GTATR-IV-Turkce-Yama.png

Grand Theft Auto IV Türkçe Yama v1.0 İndir:

evirinin büyük bir kısmı Oğuz Gürsel tarafından tamamlanmıştır. Yama kurulumu GTA TR ekibi tarafından hazırlamıştır. Çevirilerde tüm emeği geçenler:

Oğuz Gürsel, Tayfun Kumaş, GTATurk ekibi (Prisonero, IpeKate, Joker64, Emre, T-Ice, ScHenKaL, Lynx, Kudret35v), Mert Kaynak, Furkan Şahan Albayrak, Uğur Aslan, Hakan Emre Yazıcı, Abbas Arıkan, Azizcan Sağlam, Berkay Koç, Ali Burak Toprak, Erkan Erdin, Hüseyin Serhat Çavunt, Yiğit Altuğ Tatlıpinar, Ali Mert Turaçlar, Hasan Berk, Bora Çitim

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
Link sağlam, 4shared 'in Türkiyeden girişimi engellendiği için göremiyorsun. DNS ayarını değiştirerek ulaşabilirsin tüm 4shared linklerine.

berkes

Üye
Tepki
0
Agam 1.0.6.0 Patch'De Çalışıyor Mu Şimdi IV'I Yüklüyorum Ona Göre Yapıcam Da :D

FasTDeaT

Üye
Tepki
0
Link kırık Giriyorum '' istediğiniz dosya bağlantısı geçerli değil.'' Diyor :(

Akın34

Üye
Tepki
0
Foruma yeni üye oldum.Konu açılalı baya olmuş.Ama indirmek isteyen olursa yardım edeyim.
Link kırık değildir.4shared Türkiye'de yasaklandığı için öyle gözüküyor.
Dns ayarlarını değiştirmelisiniz

Xp kullananlar için:
Windows 8 Windows 7 ile aynıdır.Windows 7'ninkini Windows 8 de kullanabilirsiniz.İyi oyunlar.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar