GTA IV FATAL ERROR (mod yükledikten sonra oldu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SoNDoST

Üye
Tepki
0
Web
www.facebook.com
Merhaba arkadaşlar ben oyunuma tofaş şahin v2 yamasını yükledim ve herşeyi anlatılan gibi dikkatli bir şekilde yaptım ama oyuna girdikten 5 yada 6 dakika sonra ekran kararıyor ve şu hatayı alıyorum,daha önce olmuyordu :
images

Oyunu yeniden yükledim ve yama olmadan denedim hiçbir sorun yoktu. Sonra belki sorun tofaş tadır diye nemo yükledim ve yene aynı hata ! deli oldum arkadaşlar bu hatanın kaynagını bilen varsa söylesinde çözmeye çalışıyım :mad:

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
SMPA60: Genelde hatalı modlardan kaynaklanır fakat yüklediğin iki araçta hatasız araç. Yüklediğin başka bir araç büyük ihtimal hatalı ki oyundan atıyor.

Ä°zmirL!

Üye
Tepki
0
Konuyla alakası yok ama,bazen Gta Iv Ana sisteminizde :C'de yüklü olmayınca bazen bu şekilde hatalar alabiliyosunuz şahsen bende Gta Iv :D'de yüklüydü Error hatalar crack hataları C:'ye yükleyince hiç kasmadan hatasız oynuyorum.Bir dene istersen denemekte fayda var.

Ä°zmirL!

Üye
Tepki
0
SoNDoST' Alıntı:
Oyun zaten c de yüklü şu anda :(
Anlıyorum ozaman 3 seçenek kalıyor
1-)Oyunun Korsan
2-)Crack'in sağlam değil
3-)Oyunda eksik dosya olabilmesi

Aslında şöylede yapabilirsin ekran kartını güncelle direct x 9 yükle dll gibi hatalar veriyosa internette bir çok çözümleri var onları hallet yine olmadı dersen orjinal almaktan başka bir çaren yok.
Dersen bu söylediklerinle ne alaka çünkü benimde Orjinal olmayan Gta Iv'var 1.0.4.0 patch ile hatasız donma sorunu yaşamadan ve ayrıca oyunda şuan 20tane araba modu yüklü olmasına rağmen halen hata almış değilim oyunun ile ilgili bir sorun olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar