GTA 4 NESNELER GEÇ GELİYOR

transmissi

Üye
Tepki
0
MERHABA ARKADAŞLAR KAFAYI YEDİM YİNE BİR SORUN DAHA ÇIKTI NESNELER 4-6 SANİYE SONRA GELİYOR RESİMDE DE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ KOCA BİR ŞEHİR DAHİL BİNALARIN DESENLERİ KLİMALARI PENCERELERİ HİÇ BİR ŞEY YOK SONRADAN GELİYOR GERÇEKTEN HATALARIN ARDI ARKASI KESİLMİYOR YALVARIRIM YARDIM EDİN YALVARIRIM!

9401.png

berkes

Üye
Tepki
0
Kardeşim Senin De Sorunların Bitmek Tükenmek Bilmiyor. :D

1. Yol - Patch Güncelle
2. Yol - Options>Graphics Bölümünde Altta 231/241 MB Diye Sayılar Olur Onların Düşük Olmasını Sağla Grafikleri Düşür O Sayıların Yeşil Olmasını Sağla Kırmızı Olmaması Gerek.

Benden Bu Kadar :D

Benim Bildiğim Oyun İlk Çıktığında Hatalıydı Patch'Ler Sayesinde Bunun Gibi Olaylar Onarıldı.

transmissi

Üye
Tepki
0
bir kesilse nasıl mutlu olacağım anlatamam oradaki 822/1048 de duruyo grafiklerde bir sorun yok patch olarak carspawner için en yükseği olan 1.0.3.0 ı kullanıyorum nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum gfwlive yi nasıl güncellerim bilmiyorum bunları çoğu yerde okuyorum ama çok sıkıldım sizi de çok yordum bu sorunların bir sonu yok heralde ama sizden yardım istiyorum :(

berkes

Üye
Tepki
0
transmissi' Alıntı:
bir kesilse nasıl mutlu olacağım anlatamam oradaki 822/1048 de duruyo grafiklerde bir sorun yok patch olarak carspawner için en yükseği olan 1.0.3.0 ı kullanıyorum nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum gfwlive yi nasıl güncellerim bilmiyorum bunları çoğu yerde okuyorum ama çok sıkıldım sizi de çok yordum bu sorunların bir sonu yok heralde ama sizden yardım istiyorum :(
Ben Bu Patch'İ İndirmiştim Gayet İyi Çalışıyor Ama Crack İstiyor Sen Bunu İndir PC'Nde Bulunsun Ama Ben Sana Kur Diyene Kadar Kurma Ben Yarın Sana İlacı Özelden Göndericem

He Bide 1.0.6.0 İçin Spawner Bu Sayfadaki 2. Trainer I İndir Ama Onu Patch'İ Kurunca Yapıcaz.

transmissi

Üye
Tepki
0
çok teşekkür ederim 1.0.6.0 ı indirdim. trainerden falan bir şey anlamadım ama :(

Maestro.

Üye
Tepki
0
Ekran Kartının kaç gb olduğunu ve modelini söyler misin (Örneğin; Nvidia Geforce 6600)

Gameci

Üye
Tepki
0
Transmissi hayla geçmedimi kasma ve geç gelme bende zaten sildim zaten amaan:p kafam rahat sende sil kafan rahat olsun bende geç gelme ve kasma sorununa çözüm bulamayınca oyunu sildim çözüm bulsam hemen yükler bida denerim ooooooooff gta 4 offf :( :( :( belki FBLİ9897 bize çözüm bulrda bizi sevince boğar bizde seni repe boğarız demi transmissi fbli cevap bekliyoruz :(:(

Transmissi hayla geçmedimi kasma ve geç gelme bende zaten sildim zaten amaan:p kafam rahat sende sil kafan rahat olsun bende geç gelme ve kasma sorununa çözüm bulamayınca oyunu sildim çözüm bulsam hemen yükler bida denerim ooooooooff gta 4 offf :( :( :( belki FBLİ9897 bize çözüm bulrda bizi sevince boğar bizde seni repe boğarız demi transmissi fbli cevap bekliyoruz :(:(

Maestro.

Üye
Tepki
0
Ekran kartın güzel..Peki bu kasmaları daha önce de yaşıyor muydun??..Birde tüm sistem gereksinimlerinin yazar mısın??

Ekran kartını yiyen bir program ve ya virüs'de olabilir :]

Gamebooster adlı programı da deneyebilirsin :]

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar