GTA 4 DONUK DONUK YARDIM

transmissi

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar.ben gta 4 ve yeni oyunları oynayabilmek için yeni bir kasa aldım sistemimin oldukça iyi olduğunu düşünüyorum assasins gibi cod7 gibi shift2 gibi tdu2 gibi oyunları tam grafikte çalıştırırken sorun yaşamıyorum.gta 4 teki sorunum en yüksek grafikte de en düşükte de gaza basınca bir donukluk oluyor araba normal gidiyor çok yavaşlıyor bie anda hızlanıyor bu şekilde çok rahatsız edici bir sorunum var.En düşük grafikte de aynı donukluğu yaşıyorum en yüksek grafikte de. eski kasam çok yetersizdi falan en düşük çözünürlükte sorun yaşamıyordum donukluk yaşamıyordum ama bu kasamda sistemimin iyi olmasına rağmen böyle bir sorunum var lütfen yardım edin çok rahatsız edici bir sorun.

transmissi

Üye
Tepki
0
bir program eksik herhalde biraz yardımcı olabilir misiniz pc yeni programlar pek yerine oturmadı oyun donuk donuk sistem yetersizliğinden kaynaklanmıyor sistemim win7 dotnet 4.0 yüklü win7 de kendiliğinden dotnet3.5 yüklüymüş ama ben rastlayamadım yüklemeye çalışınca da windows özelliklerini aç kapa özelliğini kullanın falan diyor.neler yüklemem lazım biraz bilgi verirseniz sevinirim

transmissi

Üye
Tepki
0
zelzele post kastığın için sana teşekkür etmicem. erdal çok teşekkür ederim visualIV 1.7.1 ve environment mod 5 yükledim.birde sürümünü falan bilmediğim bir enb yükledim.grafikleride biraz düşürdüm oyunum artık ayna gibi yağmurlu havalarda bile kasmıyor.oyunumu böyle oynayabiliyorsam senin sayende erdal çok teşekkür ederim yardımların için.

12612.png

12579.png

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar