gta 4 bu soruna çözüm bulana +rep

Gameci

Üye
Tepki
0
gta 4 yükledim ve kasdı ve patcların hepsini yükledim 1.den 7. kadar kasma azaldı başta oyun açınca kasma %0 hiç kasma yok ama 2 dakika sonra kasmalar başlıyor aralarda 1 saniyelik donma gibi birşeyler olmaya başlıyor google de arattırdım MEMORY LEAK sorunu var filan dediler benim sorunuma çözüm bulana +rep vericem +allah rızası için :huh:

transmissi

Üye
Tepki
0
düzgün crack çok önemli ama bende çok aradım henüz bulamadım bulursam seninle özelden paylaşırım

Gameci

Üye
Tepki
0

Nasıl daha iyi performans alabilir, kasmaları önleyebilirim?

Eğer PC’niz GTA IV’ün minimum gereksinimlerini veya önerilen gereksinimlerini karşılıyor ve hâlâ sorun yaratıyorsa aşağıdaki adımları izleyin, tümünü doğru şekilde uygulayın.

1- Temiz bir işletim sistemi kurun

» Bir oyun için abartı olduğunu düşünebilirsiniz; fakat GTA IV hassas bir oyun ve çok şeyden etkilenebilir; tam anlamıyla silinmeyen eski sürücüler, sayılamayacak kadar yüklenmiş program, işletim sistemine zarar veren çeşitli kötücül yazılımlar vb.
» Yeni bir sistemde Windows 7 tavsiye edilir.
» Disk partition (disk bölme) işlemi yapın ve o diski her zaman temiz tutun. 20 GB sadece oyun için yeterlidir.
» Format atamayacak durumdaysanız en azından ile kayıt defterinizi temizleyin.

2- İşletim sisteminizi kurduktan sonra disk birleştirme yapın

» Windows’un disk birleştiricisini kullanabilirsiniz. (bilgisayarım>oyun için kurduğunuz disk>sağ tık>özellikleri>araçlar>şimdi birleştir…)
» Alternatif olarak gibi üçüncü parti yazılımlar da kullanabilirsiniz.
» Bu işlem yalnızca birkaç dakikanızı alır.

3- Ekran kartlarınızın son sürücülerini yükleyin. |

» Ekran kartınızın modeline ve işletim sisteminize göre sürücüyü seçin.
» Genellikle her ay bir sürücü yayınlanıyor.

4- Oyunu yükleyin

» XP 32 bit kullanıcıları; framework yüklemeniz gerekiyor. İlk önce 1.1 versiyonunu indirin, kurun ve PC’nizi yeniden başlatın. Daha sonra 1.1 SP1’i indirin, yükleyin ve sisteminizi yeniden başlatın. Son olarak büyük 3.5 versiyonunu indirin. Yükleyin, sisteminizi yine yeniden başlatmanız sizin yararınıza olacaktır.
» Vista kullanıcıları; sahip olmayanların SP1 yüklemesi gerekiyor. /
» GTA IV yamalarını yüklemeden önce oyuna girin ve nasıl bir performans alacağınızı görün. Yükleyecekseniz, linkler yukarıda.

5- Bir kez daha, sistem bölümünü ve GTA IV bölümü\klasörünü disk birleştirme yapın

» Sadece GTA IV klasörünü birleştirmek istiyorsanız, ’i kullanabilirsiniz. Programı GTA IV’ü yüklediğiniz klasöre atın, Sonrasında masaüstüne gelip yeni bir kısayol oluşturun. Kısayolun hedefini oyun klasörü içindeki contig.exe olarak belirleyin ve hedefin yanına bir boşluk -s koyun. Örnek
"C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\contig.exe" -s
321m.png

» Masaüstündeki kısayola tıklayıp birleştirme işlemini başlatın.
» Birleştirme biraz zaman alır; fakat performans için çok yararlı olacaktır, özellikle texture sorunlarında.

6- Artık oynayabilirsiniz

» Ayarları kendiniz yapın, otomatik ayarlamalar pek düzgün çalışmaz.
» İlk olarak, norestrictions commandline ayarlarından kaçının, sadece –novblank’i kullanın ve bu şekilde deneyin.
» Video editör ile klip çekmekten fedakarlık edebilecekseniz ayarlardan Clip Capture'yi kapatın.
» Ayarlarınızı sisteminize göre yapın, aşırıya kaçmayın.
» Eğer 512 MB’lık bir ekran kartınız varsa, yüksek texture’ler için zorlamayın, zorlarsanız oyununuzda geç oluşan texture’lar vb. sorunlar oluşturacaktır.
» Eğer ekranınızın çözünürlüğü 1680x1050 üzerinde değilse yüksek view distance (örneğin 35-40 üzeri) ayarlarının hiçbir anlamı yok, zaten bir fark da göremeyeceksiniz. Bu ayar daha çok, yüksek çözünürlüklü ve VRAM kullanan monitörler içindir.
» Ayarlarınızı yaptıktan sonra oyunu tekrar başlatmanız iyi olacaktır.

ALINTIDIR

-------------------------------------------------------------------------

sorcağınız bir soru olursa çekinmeyin :)

KARDEŞİM BENDE 3 4 TANE CRACK VAR İSTERSEN GÖNDEREYİM.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar