>>>>>Efsana Geri Döndü<<<<<

KⒶZⒶKE

Üye
Tepki
0
S.a beyler kolay gelsin herkese adım Ahmet eskiden tam bir sa-mp canavarıydım tabiri caiz ise.Yaşım 19 seviyemizi ona göre tutalım forumda.Pawno bilgim var yada vardı diyebilirim çünkü v3 sürümüyle gelen yeniliklerle birlikte ben öss ye çalışmaya başladım ihtiyar pawnocuyumda diyebiliriz.Umarım iyi vakit geçiririz...

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
Hoş geldin Ahmet. Özlemiştim seninle forumda konuşmayı :) Umarım kalıcı olursun.

Arkadaşlar Ahmet'i tanımayanlar için tanıtayım: Ahmet ile ben kapanan Gta-turkiye.com'dan tanışıyoruz, Ahmet Samp alanında çok iyi, umarım foruma bu konuda katkısı olur.

KⒶZⒶKE

Üye
Tepki
0
Kalıcı olmam foruma bağlı Ömer fakat forumu çok beğendim her alanda ileri düzeyde

Kod:
    Emre'nin yerini kapabilir .

Ben kaporta boyası değilim çizik kapatmaya gelmedim.

Tepki
0
Asıl Adım Rıdvan Askerde Şehit Düşen Arkadasın İsmi Diye Böyle Yaptım

E

enes49

hoş geldin
47287062iz7.gif

Tepki
0
Web
hotmail.com
Mc_cEzA' Alıntı:
Hoş geldin Ahmet. Özlemiştim seninle forumda konuşmayı :) Umarım kalıcı olursun.

Arkadaşlar Ahmet'i tanımayanlar için tanıtayım: Ahmet ile ben kapanan Gta-turkiye.com'dan tanışıyoruz, Ahmet Samp alanında çok iyi, umarım foruma bu konuda katkısı olur.
Bende o forumdan tanıyorum ömer abiyi fakat senin ordaki nickin neydi ? yani ben orda sa-mpci gibi ismi olan birini hatırlamıyorum :) ve Hoş geldin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar