ByNovem olmak isteyenlere özel olarak yapılmış eklenti!

Purbin

Üye
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
8
Tepki
1
Puan
3
Öncelikle ByNovem'in pluginlerini hiç bir yerde bulamazsınız çünkü hepsi kendi yazdığı pluginler. Ama bu pluginlerin bir değişiği olan "Magic Spells Plugin"'i tanıtacağım.


Magic Spells plugin benim de severek kullandığım bir Minecraft eklentisi. Bu plugin ile yaratıcı, aksiyonlu ve maceralı şeyler yapabilirsiniz. Örneğin zombilere saldırabilirsiniz, bir çubuk ile şimşek çaktırarak gündüz, tekrar çarptırarak havayı gece yapabilirsiniz. Tabii ki bu pluginde bir kozmik silahınız olmayacak örneğin Mjolnir gibi veya ByNovem'in yaptığı diğer kozmik silahlar gibi.. Tabii ki olsa çok güzel olur fakat onun yaptığı tarz bir plugini bulamazsınız çünkü kendi item metodunuzu kendiniz yazmanız gerekmektedir. ByNovem'in silahları matematik ve fizik ile çalışıyor. Yani ByNovem'in yaptığı silahlar gibi bir eklenti yapmak istiyorsanız öncelikle Java öğrenmeniz gerekmektedir. Dediğim gibi kendi item fiziğinizi kendiniz oluşturmalısınız.

Ama tanıtacağım olan Magic Spells plugin'in içerisinde çok güzel skill'ler var.
O zaman tanıtmaya başlayalım.


İnternet tarayıcınıza "Minecraft MagicSpells Plugin" yazarak aratın.


Karşınıza çıkan ilk linke tıklayın ve plugini indirip kurun. Tabii ki ben indirmediğim için pluginin içinde ne tarz skiller olduğunu bilemeyeceğim. Ben sadece anlatacağım ve resimler üzerinden örnekler vereceğim.

Tabii ki internete aratmak yerine YouTube'ye yazarak da videolar izleyip hoşunuza giden videonun içindeki plugini indirip oynayabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • unknown.png
    unknown.png
    55.1 KB · Görüntüleme: 4

Purbin

Üye
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
8
Tepki
1
Puan
3
Plugin ile alakalı soru yazacak varsa yazabilir.
 

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Katılım
29 Ara 2010
Mesajlar
4,073
Tepki
30
Puan
48
Konum
İstanbul
Emeğine sağlık :)
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst