Araçlara Asılma

Tepki
0
Web
hotmail.com
Bu mod ile arabalara, motorlara ve helikopterlere asılabiliyorsunuz. Çok eğlenceli bir mod herkese tavsiye ederim.
s8.gif

Modun çalışması için bilgisayarınızda Net Framework 4 yüklü olması gerekmektedir.

İndirmek için
.

Kurulum: Sırasıyla en ilk başta güncel programını indirin ve oyunun yüklü olduğu klasöre atın. Sonra güncel olan modunu indirerek gene oyunun yüklü olduğu yere atın aynı dosyadan varsa Kopyala ve Değiştir deyin ve gene modun çalışması için önemli olan modunu indirin. Son olarak asıl mod olan modunu indirip gene oyunun yüklü olduğu yere atın. Dosyaları sırası ile kurduğunuz zaman aynı dosyadan kopyala ve değiştir deyin, oyuna girin.

Oyuna girerken Msvcr100.dll hatası verirse dosyayı indirip C:/Windows/System32 klasörü içine atıp tekrar deneyin.

Oyundayken B tuşu ile asılıp, B tuşu ile bırakabilirsiniz.

Video Alıntıdır
[video=youtube]

Resimler Bana Aittir
aslma.jpg

ALINTIDIR.
grapscript.jpg

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
Hehehe :) Harikaymış teşekkürler..

transmissi

Üye
Tepki
0
ben bu modların hepsini çok beğendim ama çogunda striphook gibi bi dosya var bide dsound.dl galba bunlar hep değiştirilsinmi diyo ben bunları 2 3 mod birdne yüklesem öbürleri gidermi yani aynı dosyadan var 2 sinde değiştirilsinmi diyo önceden yüklediğim mod gider mi

Tepki
0
ya bu gta iv de online multiplayer nasıl oynanıyor bide adamı kaslı görünüm yapma yok mu skins yada trainer gibi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar