Aracım Hakkında Yardım.

Mc_Queen

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar benim şu anda yapım aşamasında bir aracım var aracı modifiye ettim. Ama aracın iç tarafına yani oturulan tarafına eklediğim modifiye parçaları aracın dışından yani camlardan bakınca içeride gözükmüyor ama aracın içine girince parçalar orda bunu nasıl düzeltebilirim dıştan gözükmesi için?. Sorunu Çözene +Rep :)

Gameci

Üye
Tepki
0
Yanlış yerleştirmişin yeniden eklemeye çalış iç tarafı ozaman düzelecektir araba bitince bizede göster ama bide sorununu resmini ve videosunu bir koyda anlayalalım iyice.:)

Mc_Queen

Üye
Tepki
0
Yanlış Yerleştirmedim herşey doğru. Sadece dışarıdan bakınca içeriye eklediğim parçalar gözükmüyor. Ama içeriden bakınca parçalar orada :S

Mc_Queen

Üye
Tepki
0
Z-modeller'de gözükmüyor yakında araç çıkıcaktır isterseniz resim ekliyim modifiye parçam boldur isteyene istediği parçayı atarım.

Gameci

Üye
Tepki
0
Eyvallah kardeşim resmi koyunca bakarız modifiye parçalarına haitoo arkadaşın dediğini yap bakalım bir, olmassa haber et bir çözüm bulacağızdır hazar :)

Eyvallah kardeşim resmi koyunca bakarız modifiye parçalarına haitoo arkadaşın dediğini yap bakalım bir, olmassa haber et bir çözüm bulacağızdır hazar :)

Cok pardon flood yaptığım için arkadaşlar internette bir sorun çıktıda birdaha olmaz inşallah.Kusuruma bakmayın.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar