Araba oyunda Gözükmüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tepki
0
Web
hotmail.com
Arkadaşlar bu seferde attach ile arabanın kendisiyle parçaları birleştirdim.Sonra oyuna girdim ve parçalar gözüküyordu arabanın üstünde düzgündü fakat kaplama olmamıştı yani araba griydi.Sonra tekrar zmodellerden arabaya girdim ve kaplamayı tekrar yaptım.Sora oyuna girdim yine griydi. Kaplamayı yaptım dedğimde Material editör(yukardaki kırmızı top simgesi ) ile resimi seçtim.Sonra bu sefer ön tamponu ve arka tampon için ayrı bir kaplama resmi yaptım onla kapladım ve txd dosyasına bu resmi attım sonra img toolla yükledim ve oyuna girdim sadece ön tampon ve arka tamponun kaplaması vardı gerisi kaplamasızdı yani griydi.Sonra Araba için ayrı bir kaplama yaptım ( tampon için ayrı bir kaplama(resim) yaptığım için gözükmüştür diye düşündüm.) ve oyuna attım sonra bi baktım araba yok ortada hiç bir yerde bulamadım 1 saat aradım sonra trainer indirdim onla indirdim arabayı bi baktım araba yok görünmez değil yok!. YAni ortada hiç bir şey yok.Trainer çalışıyor her arabayı indiriyor fakat benim arabamı indirdiğimde yukarıda cheat activited de yazıyor fakat araba yok ortada lütfen yardım edin arkadaşlar lütfen.

Düzenleme ;
en eski txd dosyasını koydum bu sefer araba yine oyunda kaplamasız gözüküyor napıcam ya :D

Celil

"They are known as Celilzzers."
Hosting & Firma Sahibi
Kerhaneci
Üye
Tepki
30
Aracı upload edermisin, yarın bakarım bi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar